tel.: 74 661 40 26

Regulamin i polityka prywatności

Regulamin sklepu internetowego

Sklep internetowy  Wektor24, dostępny pod adresem www.wektor24.pl, prowadzony jest przez firmę Wektor spółka cywilna, Łukasz Duda, Krystian Gliszczyński, Marzanna Siennicka, Piotr Śmietana. Siedziba firmy znajduje się pod adresem: Słotwina 62, 58-100 Świdnica. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 884-27-61-844, Regon: 363565270.

Regulamin zakupów

 1. Sklep internetowyWektor24 prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko przez stronę www.wektor24.pl .
 2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie Wektor24 są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
 3. Wszystkie ceny podane na stronie internetowej Wektor24 są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.
 4. Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon lub faktury VAT.
 5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem spedycji GLS bądź Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.
 6. Możliwe są następujące formy płatności:
 • Po złożeniu zamówienia w naszym sklepie internetowym i wyborze przedpłata, prosimy dokonać przelewu na konto:

Wektor s.c. Słotwina 62, 58-100 Świdnica

Alior Bank, nr konta: 42-2490-0005-0000-4500-9924-1971

Zamówienie realizowane jest w ciągu 24h od momentu zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie

 • Za pobraniem – płatne gotówką kurierowi przy dostawie
 • Gotówką - dotyczy odbioru osobistego

momentu zaksięgowaniu należności za zamówienie do chwili realizacji zamówienia.

 1. Przesyłki dostarczane są:
 • Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. Wektor s.c. nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez Pocztę Polską z umów obsługi przewozowej i pocztowej.
 • Spedycją GLS w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty na konto
 1. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt własny na adres Wektor s.c. Słotwina 62, 58-100 Świdnica

Określając sposób realizacji zobowiązań sklepu Klient ma prawo, żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę, chyba, że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Jeżeli sklep nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, Klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.

 1. Wektor s.c. ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru
 2. Jeżeli zgłoszenie niezgodności towaru nastąpi w ciągu 10 dni od momentu zakupu, Klient ma prawo żądać wymiany produktu na nowy w trybie przyspieszonym. Tryb przyspieszony dotyczy tylko określonej grupy produktów. Jeżeli niezgodność zostanie uznana, a reklamowany towar będzie dostępny, nowy towar zostanie wysłany w ciągu kilku dni roboczych od dostarczenia niezgodnego towaru do sklepu. Jeżeli nie będzie to możliwe sklep zaproponuje nabywcy zwrot równowartość ceny produktu lub zaproponuje inny dostępny w sklepie towar o podobnych parametrach.
 3. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, koszty dostawy do klienta ponosi sklep.
 4. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, w okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w stanie niezmienionym. Oznacza to, że towar musi znajdować się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone. Dopuszczalne jest otwarcie opakowania w celu obejrzenia towaru, a towar może być używany pod warunkiem, że to używanie nie będzie prowadziło do zmiany jego stanu.

W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na własny koszt na adres korespondencyjny Wektor s.c. Słotwina 62, 58-100 Świdnica

Sprzedawca nie przyjmuje przesyłek nadanych „za pobraniem”

Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Sklep w ciągu 14 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu i zwrotu pieniędzy na konto Klienta.

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Adresat:

Wektor s.c. (właściciel serwisu wektor24.pl),

Słotwina 62, 58-100 Świdnica, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ja …………………………………………………….. niniejszym informuję o moim

odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej rzeczy:

………………………………………………………………………… ………….…

………………………………………………………………………… ………….…

………………………………………………………………………… ………….…

nazwa produktu ilość

 

Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*): …………………………………………………

Numer paragonu: ………………………………………………………………………

Imię i nazwisko konsumenta: …………………………………………………………

Numer rachunku do zwrotu należności (jeżeli inny niż rachunek z którego płacono):

……………………………………………………………………………………………

Adres konsumenta: ……………………………………………………………………

……………………………………………………………………………………………

……………………………. ………………………

podpis konsumenta data

(*) – niepotrzebne skreślić.

 

Prosimy o dołączenie kopii niniejszego oświadczenia do przesyłki z towarem.

 

 1. Prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty lub do kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.
 2. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu Wektor24.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.
 3. Zespół serwisu Wektor24.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie internetowym produktów były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 10 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.
 1. Wszelkie informacje i zdjęcia znajdujące się w naszym serwisie pochodzą głównie od producentów i dystrybutorów. Dlatego też zastrzegamy sobie prawo dokonania zmian bez uprzedzenia, a przedstawione produkty mogą różnić się od oferowanych w sprzedaży, w związku z wprowadzeniem przez producentów nowych szat graficznych
 2. Wszystkie dane osobowe klientów sklepu internetowego, jakie zostały pozyskane w czasie rejestracji, przyjmowania czy realizacji zamówień są poufne i w żadnej formie nie zostaną świadomie udostępnione innym podmiotem oraz osobom. Jeżeli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób chronimy Twoje dane osobowe, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, dostępną poniżej regulaminu sklepu.

Potwierdzając zamówienie Klient oświadcza, że zapoznał się z Regulaminem sklepu oraz akceptuje jego postanowienia oraz regulamin.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

SERWISU INTERNETOWEGO WEKTOR 24


 1. Wspólnicy Wektor s.c. z siedzibą w Słotwinie nr 62, zwani dalej (“Wektor”) podchodzą z dużą uwagą i troską do ochrony Twoich danych osobowych w trakcie realizacji usługi i po jej zakończeniu. Wektor podejmuje wszelkie możliwe środki, by przetwarzać dane osobowe Twoje zgodne z odpowiednimi aktami prawnymi w zakresie ochrony danych osobowych, a w szczególności Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”).

Poniżej znajduje się informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

 1. KTO JEST ADMINISTRATOREM TWOICH DANYCH OSOBOWYCH?

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak i do czego będą wykorzystywane Twoje dane osobowe są wspólnicy Wektor s.c. Marzanna Siennicka, Łukasz Duda, Piotr Śmietana, Krystian Gliszczyński. Wektor ma swoją siedzibę w Słotwinie nr 62, 58-100 Świdnica, (dalej „Administrator”).

 1. JAK SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ, ŻEBY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI O PRZETWARZANIU DANYCH?

Jeśli masz pytanie dotyczące sposobu i zakresu przetwarzania Twoich danych osobowych przez Wektor, przysługujących uprawnień lub pragnąłbyś pozyskać kopie swoich danych osobowych albo skorzystać z innych praw Tobie przysługujących (o których poniżej), jesteśmy dla Ciebie dostępni:

Pod nr telefonu: +48 (74) 661 40 26

Pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pod adresem firmy podanym wyżej.

RentPlanet nie powołała Inspektora ochrony danych, lecz korzysta z pomocy ekspertów, którzy będą przykładać najwyższą wagę do ochrony Twojej prywatności.

 1. JAKIE DANE PRZETWARZAMY I NA JAKIEJ PODSTAWIE?

Administrator prowadzi serwis internetowy Wektor24 (dalej „Serwis”) dostępny dla wszystkich Użytkowników (dalej „Użytkownik”).

Korzystając z Serwisu przyjmujesz do wiadomości, że przetwarzanie Twoich danych jest niezbędne do wykonania umowy, której jesteś stroną lub podejmujesz takie działania, które zmierzają do jej zawarcia.

Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit b i f RODO. Opcjonalnie, możesz się również zgodzić na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach prowadzenia marketingu bezpośredniego, przedstawiania ofert, promocji i innych informacji. Taką zgodę możesz w każdej chwili wycofać kontaktując się z nami. W takim przypadku Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO (dobrowolna zgoda).

Wektor przetwarza następujące dane osobowe Użytkownika:

 1. imię i nazwisko
 2. adres e-mail
 3. numer telefonu, nr faxu
 4. adres korespondencyjny
 5. dane dotyczące zamówienia
 6. dane dotyczące płatności
 7. W JAKIM CELU PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Dane osobowe Użytkownika przetwarzane są w celu:

 1. sprzedaży produktów,
 2. udzielania odpowiedzi na pytania i inne wiadomości przesłane przez Użytkownika za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz do dalszego kontaktu z Użytkownikiem,
 3. przekazywania Użytkownikowi przez Administratora informacji o ofertach, promocjach, rabatach i aktualnościach (marketing bezpośredni – o ile Użytkownik wyraził na to zgodę),

Dane Użytkownika są również przetwarzane, gdy jest to niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora lub przez stronę trzecią (z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych), w tym w szczególności do celów:

 1. dokonywania rozliczeń podatkowych zgodnie z przepisami polskiego prawa podatkowego;
 2. prowadzenia księgowości zgodnie z przepisami Ustawy o rachunkowości i innych właściwych przepisów polskiego prawa;
 3. egzekwowania należności zgodnie z przepisami Kodeksu cywilnego i innych właściwych przepisów polskiego prawa.
 4. KOMU UDOSTĘPNIAMY TWOJE DANE?

Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być:

 1. pracownicy, zleceniobiorcy, podwykonawcy i inne osoby zatrudnione lub współpracujące z nami;
 2. biura rachunkowe;
 3. kancelarie prawne;
 4. podmioty świadczące usługi informatyczne, w tym w szczególności usługi hostingu stron internetowych i usługi poczty e-mail;
 5. podmioty świadczące usługi marketingowe;
 6. podmioty uczestniczące w dokonywaniu rozliczeń, w tym dostawcy systemów fakturowych, systemy płatności online i banki;
 7. podmioty świadczące usługi pocztowe i kurierskie;

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane do państw trzecich, jednak wyłącznie na zasadach opisanych w art. 46 RODO, tj. pod warunkiem zapewnienia przez odbiorcę

odpowiednich zabezpieczeń. W każdym wypadku jesteś uprawniony do otrzymania kopii swoich danych.

 1. JAK DŁUGO PRZECHOWUJEMY TWOJE DANE?

Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania danych, czyli przez:

 1. okres niezbędny dla prawidłowego wykonania umów zawartych z Użytkownikiem;
 2. okres utrzymywania komunikacji z Użytkownikiem, w tym zwłaszcza okres niezbędny do udzielenia Użytkownikowi wszelkich żądanych informacji;
 3. okres prowadzenia działalności marketingowej;
 4. okres niezbędny dla dokonania rozliczeń podatkowych dotyczących Użytkownika oraz wymagany prawem okres przechowywania dokumentacji związanej z rozliczeniami podatkowymi;
 5. wymagany prawem okres przechowywania dokumentacji rachunkowej;
 6. okres niezbędny dla przeprowadzenia egzekucji należności Administratora.

Dane osobowe Użytkownika zostaną trwale usunięte, gdy wszystkie wyżej wymienione okresy dobiegną końca.

 1. JAKIE UPRAWNIENIA POSIADASZ W ZAKRESIE PRZETWARZANYCH DANYCH?
 2. uzyskania od Administratora potwierdzenia, czy przetwarzane są dane osobowe go dotyczące;
 3. uzyskania od Administratora wszelkich informacji objętych zakresem niniejszej Polityki Prywatności.
 4. Użytkownik ma prawo żądania od Administratora niezwłocznego sprostowania dotyczących go danych osobowych, które są nieprawidłowe. Z uwzględnieniem celów przetwarzania, Użytkownik ma prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych, w tym poprzez przedstawienie dodatkowego oświadczenia.
 5. Użytkownik ma prawo żądania od Administratora niezwłocznego usunięcia dotyczących go danych osobowych, a Administrator ma obowiązek bez zbędnej zwłoki usunąć dane osobowe (z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych prawem), jeżeli zachodzi jedna z następujących okoliczności:
 • dane osobowe nie są już niezbędne do celów, w których zostały zebrane lub w inny sposób przetwarzane;
 • Użytkownik cofnął zgodę, na której opiera się przetwarzanie, i nie ma innej podstawy prawnej przetwarzania;
 • Użytkownik wnosi sprzeciw;
 • dane osobowe były przetwarzane niezgodnie z prawem;
 • dane osobowe muszą zostać usunięte w celu wywiązania się z obowiązku prawnego przewidzianego w prawie Unii lub prawie państwa członkowskiego, któremu podlega Administrator;
 • dane osobowe zostały zebrane w związku z oferowaniem usług społeczeństwa informacyjnego bezpośrednio dziecku, na podstawie zgody dziecka lub jego rodzica (opiekuna).
 1. Użytkownik ma prawo żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania w następujących przypadkach:
 • gdy Użytkownik kwestionuje prawidłowość danych osobowych – na okres pozwalający Administratorowi sprawdzić prawidłowość tych danych;
 • gdy przetwarzanie jest niezgodne z prawem, a Użytkownik sprzeciwia się usunięciu danych osobowych, żądając w zamian ograniczenia ich wykorzystywania;
 • gdy Administrator nie potrzebuje już danych osobowych do celów przetwarzania, ale są one potrzebne Użytkownikowi do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń;
 • gdy Użytkownik wniósł sprzeciw, o którym mowa w punkcie 18 – do czasu stwierdzenia, czy prawnie uzasadnione podstawy po stronie Administratora są nadrzędne wobec podstaw sprzeciwu osoby, której dane dotyczą.
 1. Użytkownik ma prawo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw – z przyczyn związanych z jego szczególną sytuacją – wobec przetwarzania dotyczących go danych osobowych opartego na prawnie uzasadnionych interesach realizowanych przez Administratora lub przez stronę trzecią. Administratorowi nie wolno już przetwarzać tych danych osobowych, chyba że wykaże on istnienie ważnych prawnie uzasadnionych podstaw do przetwarzania, nadrzędnych wobec interesów, praw i wolności osoby, której dane dotyczą, lub podstaw do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.
 2. Użytkownik ma prawo w dowolnym momencie wnieść sprzeciw wobec przetwarzania dotyczących go danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego, a Administrator ma obowiązek taki sprzeciw uwzględnić.
 3. Użytkownik może w każdym czasie wycofać zgodę na przetwarzanie danych. Należy jednak pamiętać, że:
 • wycofanie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania, którego dokonano przed wycofaniem zgody;
 • pomimo wycofania zgody Administrator jest nadal uprawniony do przetwarzania danych koniecznych do wykonania umowy lub gdy jest to niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora lub przez stronę trzecią.

 

 1. PRAWO WNIESIENIA SKARGI

Jeśli uważasz, że Wektor s.c. przetwarza Twoje dane osobowe w niewłaściwy sposób, skontaktuj się z nami. Masz też prawo zgłosić skargę w organie nadzorczym, właściwym w sprawach ochrony danych osobowych. W Polsce jest nim Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Informacje adresowe: Biuro Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Nr telefonu: 22 531 03 00, Nr fax. 22 531 03 01, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Strona internetowa: www.uodo.gov.pl

 1. POLITYKA PLIKÓW COOKIES (CIASTECZEK)

Użytkownik przy pierwszej wizycie na stronie Wektor24 jest informowany o używaniu plików cookies. Pozostając na stronie akceptujesz stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki sposób działania plików cookies. Jednakże instalacja plików cookies jest konieczna do prawidłowego świadczenia usług w Serwisie. Pliki cookies zawierają informacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej, w tym tych wymagających autoryzacji. Serwis Wektor24 posiada następujące rodzaje plików cookies:

 1. cookies sesyjne – pozostają w przeglądarce do momentu jej wyłączenia lub wylogowania się ze strony internetowej na której zostały zamieszczone,
 2. cookies stałe – pozostają w przeglądarce internetowej urządzenia z którego korzystasz do czasu ich usunięcia przez użytkownika bądź przez z góry ustalony czas, który jest określony w parametrach pliku cookies.
 3. cookies podmiotów zewnętrznych:
 • korzystamy z narzędzi analitycznych Google Analytics, które zbierają informacje na temat Twoich odwiedzin strony, takie jak podstrony, które wyświetliłeś, czas, jaki spędziłeś na stronie czy przejścia pomiędzy poszczególnymi podstronami. W tym celu wykorzystywane są pliki cookies firmy Google LLC dotyczące usługi Google Analytics.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROMOCJE

tanio, taniej, wektor24.pl

ZAMÓWIENIA

24/7 świątek, piątek i niedziela