tel.: 74 661 40 26

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego

Sklep internetowy  Wektor24, dostępny pod adresem www.wektor24.pl, prowadzony jest przez firmę Wektor spółka cywilna, Łukasz Duda, Krystian Gliszczyński, Marzanna Siennicka, Piotr Śmietana. Siedziba firmy znajduje się pod adresem: Słotwina 62, 58-100 Świdnica. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 884-27-61-844, Regon: 363565270.

Regulamin zakupów

 1. Sklep internetowyWektor24 prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko przez stronę www.wektor24.pl .
 2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie Wektor24 są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
 3. Wszystkie ceny podane na stronie internetowej Wektor24 są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.
 4. Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon lub faktury VAT.
 5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem spedycji GLS bądź Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.
 6. Możliwe są następujące formy płatności:
 • Po złożeniu zamówienia w naszym sklepie internetowym i wyborze przedpłata, prosimy dokonać przelewu na konto:

Wektor s.c. Słotwina 62, 58-100 Świdnica

Alior Bank, nr konta: 42-2490-0005-0000-4500-9924-1971

Zamówienie realizowane jest w ciągu 24h od momentu zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie

 • Za pobraniem – płatne gotówką kurierowi przy dostawie
 • Gotówką - dotyczy odbioru osobistego

momentu zaksięgowaniu należności za zamówienie do chwili realizacji zamówienia.

 1. Przesyłki dostarczane są:
 • Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. Wektor s.c. nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez Pocztę Polską z umów obsługi przewozowej i pocztowej.
 • Spedycją GLS w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty na konto
 1. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt własny na adres Wektor s.c. Słotwina 62, 58-100 Świdnica

Określając sposób realizacji zobowiązań sklepu Klient ma prawo, żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę, chyba, że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Jeżeli sklep nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, Klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.

 1. Wektor s.c. ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru
 2. Jeżeli zgłoszenie niezgodności towaru nastąpi w ciągu 10 dni od momentu zakupu, Klient ma prawo żądać wymiany produktu na nowy w trybie przyspieszonym. Tryb przyspieszony dotyczy tylko określonej grupy produktów. Jeżeli niezgodność zostanie uznana, a reklamowany towar będzie dostępny, nowy towar zostanie wysłany w ciągu kilku dni roboczych od dostarczenia niezgodnego towaru do sklepu. Jeżeli nie będzie to możliwe sklep zaproponuje nabywcy zwrot równowartość ceny produktu lub zaproponuje inny dostępny w sklepie towar o podobnych parametrach.
 3. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, koszty dostawy do klienta ponosi sklep.
 4. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, w okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w stanie niezmienionym. Oznacza to, że towar musi znajdować się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone. Dopuszczalne jest otwarcie opakowania w celu obejrzenia towaru, a towar może być używany pod warunkiem, że to używanie nie będzie prowadziło do zmiany jego stanu.

W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na własny koszt na adres korespondencyjny Wektor s.c. Słotwina 62, 58-100 Świdnica

Sprzedawca nie przyjmuje przesyłek nadanych „za pobraniem”

Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Sklep w ciągu 14 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu i zwrotu pieniędzy na konto Klienta.

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Adresat:

Wektor s.c. (właściciel serwisu wektor24.pl),

Słotwina 62, 58-100 Świdnica, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ja …………………………………………………….. niniejszym informuję o moim

odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej rzeczy:

………………………………………………………………………… ………….…

………………………………………………………………………… ………….…

………………………………………………………………………… ………….…

nazwa produktu ilość

 

Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*): …………………………………………………

Numer paragonu: ………………………………………………………………………

Imię i nazwisko konsumenta: …………………………………………………………

Numer rachunku do zwrotu należności (jeżeli inny niż rachunek z którego płacono):

……………………………………………………………………………………………

Adres konsumenta: ……………………………………………………………………

……………………………………………………………………………………………

……………………………. ………………………

podpis konsumenta data

(*) – niepotrzebne skreślić.

 

Prosimy o dołączenie kopii niniejszego oświadczenia do przesyłki z towarem.

 

 1. Prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty lub do kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.
 2. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu Wektor24.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.
 3. Zespół serwisu Wektor24.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie internetowym produktów były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 10 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.
 1. Wszelkie informacje i zdjęcia znajdujące się w naszym serwisie pochodzą głównie od producentów i dystrybutorów. Dlatego też zastrzegamy sobie prawo dokonania zmian bez uprzedzenia, a przedstawione produkty mogą różnić się od oferowanych w sprzedaży, w związku z wprowadzeniem przez producentów nowych szat graficznych
 2. Ochrona danych osobowych. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) firma Wektor s.c. informuje, że:
 • Wszystkie dane osobowe klientów sklepu internetowego, jakie zostały pozyskane w czasie rejestracji, przyjmowania czy realizacji zamówień są poufne i w żadnej formie nie zostaną świadomie udostępnione innym podmiotem oraz osobom.
 • Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawienia oraz wniesienia (telefonicznie, poczta elektroniczną, korespondencyjnie lub osobiście) żądania o zaprzestanie ich wykorzystywania.

Potwierdzając zamówienie Klient oświadcza, że zapoznał się z Regulaminem sklepu oraz akceptuje jego postanowienia oraz regulamin.

 

 

PROMOCJE

tanio, taniej, wektor24.pl

ZAMÓWIENIA

24/7 świątek, piątek i niedziela